Pozostał miesiąc o Karpackiego Wyścigu Kurierów 2015

5etap_KWK_2014 (144 of 213)

Kolarze, trenerzy, kibice…

 

Przed nami ostatni miesiąc przygotowań przed jubileuszowymi „Kurierami”, więc chcemy sprzedać kilka informacji. Informacji, które zaciekawią, zainteresują, uspokoją.

 

Najważniejsze są trasy etapów. Informujemy więc, że prolog odbędzie się zgodnie z planem, czyli w 28 kwietnia (wtorek) od godz. 17.00 w Tarnowie – Mościcach, ulicami Czerwonych Klonów (prezentacja przed Centrum Sztuki Mościce, start przy stadionie żużlowym) , Chemiczną, Topolową, Jarzębinową i ponownie Czerwonych Klonów, gdzie będzie meta. Dystans 1800 metrów.

 

29 kwietnia (środa) 1 etap z Tarnowa (PWSZ) do Ciężkowic odbędzie się zgodnie z planem, a jego mapę i profil zamieszczamy na stronie.

 

30 kwietnia (czwartek) 2 etap z Zapory w Niedzicy do Jabłonki odbędzie się po nieco zmienionej niż planowaliśmy trasie, z powodów remontu drogi na odcinku Szaflary – Gronków, więc mapa i profil ulegają właśnie korekcie.

 

Etapy słowackie i węgierski, są teraz zatwierdzane przez lokalne władze u naszych wyścigowych partnerów, więc musicie jeszcze chwilę poczekać.

 

Napływają imienne zgłoszenia z ekip sportowych, uczestniczących w wyścigu, a my spokojnie rozdzielamy im pokoje w hotelach, odpowiadamy na pytania, tworzymy pełną listę startową, która zostanie zaprezentowana w przeddzień wyścigu, podczas konferencji prasowej na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Wcześniej będą tylko przeciekiJ

 

Wszyscy najważniejsi partnerzy finansowi są już znani, a wkrótce w regulaminie wyścigu do tytułów poszczególnych klasyfikacji, dodamy nazwy sponsorów. Tak jak mówiliśmy podczas prezentacji w Tarnowie, żółta koszulka lidera, zostanie zaprezentowana osobno, a stanie się to w bocheńskiej Kopalni, w piątek 24 kwietnia.

 

Wczoraj ostatecznie potwierdzono udział w wyścigu Reprezentacji Polski, prowadzonej przez dyrektora sportowego Marka Leśniewskiego. Znany łącznik, wręcz stały kurier, pomiędzy Cycling Academy Petra Sagana a wyścigiem, Wojciech Migdał, potwierdza coraz lepszą formę swoich klubowych kolegów. Liderem CA na KWK ma być Polak, Patryk Talaga.

 

Ponadto informujemy zainteresowanych, że casting na cztery dziewczyny „Kurierów” został zakończony, a jego efekty ocenicie sami.

 

Pozdrawiamy wszystkich niecierpliwych i uspokajamy, że to jeszcze tylko jeden miesiąc!

 

Tomasz Wójcik, dyrektor KWK

Marek Kosicki, dyrektor sportowych KWK

 

etap11. etap – 28 kwietnia: Tarnów – Ciężkowice, 131km

etap22. etap – 29 kwietnia: Niedzica (Zapora) – Jabłonka, 128km

You may also like...