Viva España…

… Baranowie Sandomierskim! Zaczynamy już zapisy na kolejną edycję Karpackiego Wyścigu Kurierów dla Amatorów, którą po raz trzeci z rzędu rozegramy w ostatnią sobotę sierpnia na szosach Baranowa Sandomierskiego i Padwi Narodowej na Podkarpaciu. Czy wzorem poprzednich wyścigów ponownie wygra Dawid Nytko?
Zgodnie z tradycją karpackich wyścigów, zdjęcie Dawida stanowi przewodni motyw plakatu na 26 sierpnia 2023. Wyścig rozegrany zostanie na tej samej rundzie, co poprzednio, a pełny dystans wyścigu dla mężczyzn wynosić będzie 100 km. Panie zapraszamy na dystans 50 km i liczymy, że w przyszłym roku będzie ich jeszcze więcej. Po walce wręczymy koszulki dla liderów, dla najlepszego sprintera oraz zawodnika zagranicznego. Ta ostatnia, pojechała teraz do Wiednia.
Ponadto oferujemy jak zwykle porządne, komisaryczne sędziowanie oraz rejestrację na fotofiniszu, a także darmową, kurierską kawę, makaronowy posiłek i lokalne piwo. A skoro nasz wyścig rozegra się w dzień inauguracji upalnej La Vuelta ciclista a España, to wypada jeszcze zaproponować dla zwycięzców i zwyciężonych wspaniałe, hiszpańskie wino. Oczywiście „after the race”?

You may also like...