Zgłoszenia na Karpacki Wyścigu Kurierów 2018

Dobiega końca październik i zespoły powoli domykają składy na sezon 2018, zaczynając jednocześnie planowanie kalendarzy startowych. Koniec miesiąca oznacza również, że do kolejnej edycji Karpackiego Wyścigu Kurierów pozostało 6 miesięcy! Zatem to idealny czas, by zacząć zbierać zgłoszenia od drużyn, które chciałyby rywalizować w przyszłym roku na naszych szosach. 

Z jednej strony zależy nam na systematycznym podnoszeniu poziomu sportowego Karpackiego, z drugiej zaś chcemy pozostać otwarci dla mniejszych drużyn i narodowych reprezentacji, dając szansę na ściganie różnym zawodnikom – tak jak było od reaktywowania wyścigu w 2009 roku. Z tego powodu podjęliśmy decyzję, że do kolejnego Karpackiego będziemy przyjmować zgłoszenia wg. następującego systemu: 8 reprezentacji narodowych, 8 zespołów klubowych, 8 zespołów zawodowych UCI. Wszystkie zespołu zapraszamy w 5-osobowych składach. Patrząc na ogromne zainteresowanie naszym wyścigiem pośród młodzieżowych zespołów, wierzymy że szybko uda nam się listę zapełnić, a i rezerwy będą solidne :)

Już niedługo damy Wam znać, jak przebiegać będzie trasa przyszłorocznego Karpackiego Wyścigu Kurierów, a póki co przypomnimy, że wyścig rozegrany zostanie w stałym dla siebie terminie 29 kwietnia – 3 maja, choć niewykluczone, że potrwa od o jeden dzień dłużej.

Zgłoszenia swoich zespołów kierujcie na maila: teams@carpathianrace.eu.

You may also like...