Zoom na Amatorów

Czas najwyższy na dobre wiadomości, gdyż uwolniona energia każe nam skupić się w tym sezonie na Karpackim Wyścigu Kurierów dla Amatorów. A odsłon tego formatu będzie kilka, gdyż chcemy wykorzystać życzliwość, tradycje i doświadczenia z wielu miejsc etapowych z lat poprzednich.
Amatorskie ściganie rozegra się podczas trzech weekendów w Polsce w cyklu wiosennym, letnim i jesiennym, które składać się będą z prologu oraz wyścigu ze startu wspólnego.
W piątek, 10 maja zapraszamy na 6 – kilometrowy prolog na Zaporę w Niedzicy, a w sobotę 11 maja do Podegrodzia i Łukowicy na 90 – kilometrowy etap na rundach na wzór naszego etapu dla orlików z 2023. Sześć górskich premii oraz trzy lotne finisze. Cztery klasyfikacje specjalne.
W piątek, 16 sierpnia widzimy się podczas wieczornego prologu nad Jeziorem Tarnobrzeskim, a nazajutrz, w sobotę, 17 sierpnia, po raz czwarty, do Baranowa Sandomierskiego i Padwi Narodowej. Cztery lotne premie pamięci Łukasiewicza oraz 100 kilometrów sprinterskiej przejażdżki.
Więcej szczegółów za tydzień. Zapisy od 1 lutego!

You may also like...